Sfilata e veshjeve intime “Victoria’s Secret” i mahniti të gjithë (Foto)

0

victorias-secretSfilata e Victoria’s Secret përfundoi dhe njëherë me sukses. Mësohet se kjo sfilatë ka mahnitur të gjithë pjesëmarrësit. Në këtë sfilatë, morën pjesë modelet më të bukura të botës, dhe këngëtarët më të preferuar të kohës, si Lady Gaga, Bruno Mars dhe The Weeknd.
Victoria’s Secret Fashion Shoë, mbajti mbrëmjen e djeshme, e mërkurë, takimin vjetor të sfilatës së veshjeve intime, ku për vitin 2016, u mbajt në Francë, në Grand Palais të Parisit.
52 modele, të cilësuara si engjëj sfiluan me të brendshme, duke dhuruar një spektakël të paparë.
Mes tyre, motrat Gigi dhe Bella Hadid, Alessandra Ambrosio, Kendall Jenner, Irina Shayk, Sara Sampaio etj.
Momenti kulmor i sfilatës, ishte parakalimi i të brendshmeve prej 3 mijë dollarë “Fantasy Bra”, të veshura prej modeles Jasmine Tookies, të dekoruara me 9 mijë gurë të çmuar, mes tyre edhe diamant.

 

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.