Vajza 18-vjeçare qëllon veten më armë në sy të prindërve, e tallnin në shkollë

0

vajza-qellon-vetenNjë gjimnaziste qëlloi veten me armë në sy të prindërve dhe gjyshërve, pasi torturohej çdo ditë nga tallësit e shkollës ku ajo shkonte.

Pasi familjarët e saj kishin hyrë në dhomë, ajo kishte nxjerrë armën të cilën e kishte vënën në ballë e më pas kishte qëlluar veten. Prindërit e saj i ishin përgjëruar të mos e bënte por kjo nuk pati asnjë rezultat.

Kliko per me shume info

Nuk është e ditur kujt i përket arma dhe nuk ka patur asnjë të arrestuar. Brandy Vela, nga Teksasi, torturohej vazhdimisht nga shokët e saj të klasës, pasi ata i hapnin profile fals në rrjete të ndryshme sociale sikur ajo kërkonte seks falas.

Para se të kryente aktin fatal ajo i kishte shkruar një mesazh motrës së saj të madhe ku thuhej: “ Të dua shumë, mos e harro këtë të lutem. Më vjen keq për gjithçka”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.