Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Topless para pasqyrës, modelja shfaq gjoksin bombastik(Foto+16)

Rhian Sugden nuk e ka aspak problem të eksopozojë trupin e saj. Me një foto të publikuar të twitter, 30-vjecarja ka ‘’cmendur’’ fansat me gjoksin e saj bombastik. Me një shkrim që fliste për festat, ajo shkruan: ‘‘Kanë filluar të ndjehen krishtlindjet’’.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet