Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ngacmonte seksualisht të miturën, në pranga 29-vjeçari nga Fieri(Emri)

Policia e Fierit ka vënë në pranga një 29-vjeçar nga Fier pasi akuzohet se ka ngaxmuar seksualisht një vajzë të mitur 16 vjeçe.
Njoftimi i policisë:
Nga Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Fier, u ndalua shtetasi Klodjan P., 29 vjeç, banues në Fier. Ndalimi i këtij shtetasi u bë pasi ka ngacmuar seksualisht një shtetase të mitur 16 vjeçe.
Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale “Vepra të turpshme” parashikuar nga Neni 108/a i Kodit Penal.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet