Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Përplasje e fuqishme mes dy makinave, shpëton për mrekulli këngëtarja shqiptare

shota-baraliuKëngëtarja shqiptare nga Kosova, Shota Baraliu është aksidentuar keq duke u përplasur me një makinë tjetër.

Nga fotoja që vetë këngëtarja ka publikuar, shihet qartë që përplasja ka qenë e fortë, por për fat të mirë këngëtarja ka shpëtuar pa lëndime.

 

Pas aksidentit Shota Baraliu ka falenderuar Zotin që ka shpëtuar pa pasoja.

“Faleminderit Zot që ma shpëtove jetën”- shkruan Baraliu.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet