Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Rrëfimi/ Kam një lidhje me një grua, por…djemtë e saj janë në moshën time

ccedil-far-euml-mendojn-euml-femrat-dhe-meshkujt-p-euml-r-pozicionet-n-euml-seks_hd-780x439Prej kohësh jam në një lidhje pasionante me një grua më të madhe në moshë, dhe në fakt kam rënë brenda me të. Problemi është se ajo nuk do ti tregojë djemve të saj për mua, pasi ne shkojmë në një shkollë. Unë jam 30 vjec, punoj në ndërtim. Ajo është 49 vjece e divorcuar. Një miku im më rekomandoi të ndërtoja një shtesë prej duri në shtëpinë e saj. Ajo më ftoi të shikoja planin e ndërtesës. Ajo është e mrekullueshme dhe tërheqëse për moshën që ka. Ne u ulëm në tavolinën në kuzhinë duke diskutuar për projektin. Një javë më pas unë nisa punën aty.
Gjatë punimeve ajo më ftoi për një caj dhe aty nisëm të diskutonim për dashurinë timë të shkuar. Gjatë diskutimit ajo po më ngushullonte duke thënë se ishe dashura ime kishte bërë një gabim që më kishte lënë mua.
U emocionova dhe pa kuptuar preka fytyrën e saj. Ajo më pas më ftoi në dhomën e saj. Kryem marrëdhënie si nuk kisha kryer me asnjë tjetër. PRejkohësh kam mbaruar punë në shtëpinë e saj, por lidhja me të nuk ka ndaluar. Komunikojmë me mesazhe dhe më bën të ndihem gjallë. Jo vetëm për seks, por dhe kam filluar të ndjej për të. I thash të jetonte me mua, por nuk pranoi. MË tha se më do, por dëshiron që lidhja jonë të qëndrojë sekrete. Ajo ka dy djem 27 dhe 29, dhe janë shumë mbrojtës ndaj nënës së tyre. Deh sipas saj, ata kurrë nuk do ta pranonin lidhjen tonë, për shkak të moshës sime.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.