Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Miqtë e Ergi Dinit të shokuar: Nuk u besohet se aksidenti ka ndodhur

ergi-diniiI pati bashkëpunëtorë të ngushtë në jetë dhe të njëjtët i dhanë dhe lamtumirën e fundit këngëtarit Ergi Dini.
Shumë prej miqve i kanë humbur fjalët, duke mos e besuar ende ndarjen me Ergin, me të cilin kishin parashikuar shumë projekte për të ardhmen.

Erik Lloshi: Ishte një lajm shokues, thjesht kemi mbetur pa fjalë.Na mungoi shumë Ergi, zëri i tij. Zoti i dhëntë ngushëllim familjes së tij, njerëzit që e rrethojnë.

Kujtim Alija: Familja Dini ka qenë e abonuar në Qendrën Kulturore të Fëmijëve, e kanë filluar motrat e Ergit përpara, pastaj ka ardhur dhe Ergi, por ka ardhur dhe i vogël bashkë me to.

Alban Ramosaj: Nuk është e drejtë, nuk di çfarë të them.Nuk kam fjalë (shpërthen në lot).
Këngëtari shkodran Egi Dini, një nga talentet e spikatura të këtij qyteti ndërroi jetë mbrëmjen e së hënës në Tiranë pas një aksidenti fatal me motor, ndërsa udhëtonte sëbashku me shokun e tij Kejdi Halili 21 vjeç, i cili gjithashtu ndërroi jetë.oranews

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet