Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Altuna Sejdiu e tronditur nga vdekja e Ergi Dinit: U prehsh në paqe rebeli im kampion!

ergi-dini-tuna-sejdiuNjë aksident i rëndë ndodhi mbrëmjen e së hënës, ku humbën jetën dy të rinj, 22 vjeçari Ergi Dini dhe shoku i tij Kejdi Halili, 21 vjeç.

Ngjarja tragjike ndodhi në zonën e ish Bllokut në Tiranë, ku dy të rinjtë kanë humbur kontrollin e mjetit dhe më pas janë rrëzuar raporton LajmiFundit.al.

Ata janë dërguar menëherë në spital, por si pasojë e plagëve të rënda kanë ndërruar jetë.

Këngëtarja Tuna Sejdiu, e cila ka qenë edhe në jurinë e “X Factor” në sezonin që i ndjeri Ergi Dini triumfoi, ka nxjerrë një dedikim në rrjetet sociale.

“T’njoha ne sfiden tende me t’madhe dhe gezohem qe isha pjese e saj! Te njoha ne rrezet e para te tua te agimit qe duhej te ishin dhe te perendimit, por nje dite, jo kaq heret! Me ty derdha lotet e gezimit, por keto lot tani nuk jane te drejta! U prehsh ne paqe rebeli im kampion sepse e di qe engjujt aty lart do kujdesen per ty!”- shprehet Tuna Sejdiu./LajmiFundit.al/
VIDEO:

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet