Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Vdekja e Ergi Dinit trondit Aurela Gacen: Jam pa fjalë! Duket e pabesueshme

ergidiniAksidenti i këngëtarit Ergi Dini dhe shokut të tij Kajdi Halili i ka tronditur të gjithë. Ata u aksidentuan mbrëmjen e së hënës teksa po udhëtonin me një motor në zonën e ish Bllokut në Tiranë.

Dy të rinjtë u dërguan menjëherë në spital, por kanë ndërruar jetë disa orë më vonë si pasojë e plagëve të marra raporton LajmiFundit.al.

Aurela Gace ka reaguar në rrjetet sociale ku i ka shprehur ngushëllimet familjes së tij.

“S’ka pak qe mora kete lajm kaq te hidhur. Pa fjale. Duket e pabesueshme. Packa se nuk te njihja nga afer, zerin e Talentin tend ishte e pamundur te mos e duartrokisje fort, ishe kaq ndryshe. . Shume i ri , ti bashke me shokun tend. Zoti ju paste marre ne krahet e tij e u prehshi ne paqe. ?? Ngushellimet me te sinqerta familjareve”- shkruan Aurela Gace./LajmiFundit.al/

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet