Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksidenti me motor në Tiranë, ja kush është këngëtari që humbi jetën

Lexo edhe: Identifikohen viktimat – Aksident i rëndë me motor në Tiranë, humbin jetën dy të rinj

Dy të rinj janë përfshirë në një aksident fatal në zonën e ish-Bllokut në Tiranë. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 21:20 në bulevardin “Bajram Curri”, pranë urës së “Bllokut”, ku drejtuesi i motorit me targa “AP 105” humbi kontrollin dhe për pasojë janë rrëzuar.

Kejdi Halili, 21 vjeç dhe Ergi Dini, 22 vjeç u dërguan në spital në gjendje të rëndë shëndetësore dhe rreth orës 21:50, kanë ndërruar jetë në spital, si pasojë e dëmtimeve të marra. Grupi hetimor në vendin e ngjarjes po kryen veprimet hetimore.panorama

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet