Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Tiranë, acarohet me shoferin, befasuese cfarë shënimi i lë tek xhami i makinës

shenimi-makinePër shoferët vendi i parkimit është një nga streset dhe vështirësitë më të mëdha që përballen çdo ditë.

loading...

Rekomandojme

Jo të gjithë shoferët janë të mirë dhe kjo më së shumti vihet re në parkimin e makinës. Një rasti tipik i ka ndodhur një djali në Tiranë, ku një makinë nuk ishte parkuar si duhej dhe kishte zënë dy vende në parking.

Prandaj djali i ndodhur në vështirësi pasi nuk kishte vend tjetër parkingu, i lë një mesazh shoferit apo shoferes në fjalë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet