Foto e rrallë, ja si dukej milioneri shqiptar para 20 vitesh

Kliko per me shume info

pacolli-behgjetIsh presidenti i Kosovës dhe biznesmeni Behgjet Pacolli ka bërë publike një foto të shkrepur para 20 vitesh.

Në foto Pacolli shfaqet sëbashku me 4 persona të tjerë.

Kliko per me shume info

“Me vëllezërit e mi. Para 20 vite”- shkruan Pacolli në Instagram./LajmiFundit.al/

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here