Lajmi Fundit
Lajme Shqip, te fundit, Gazeta Online, balkan, Informacione

Rishfaqet çifti Nano, nuk do ta besoni sa ka ndryshuar Xhoana…

xhoana-nanoQë nga momenti kur u shkëput nga jeta politike, daljet në publik të ish-kryeministrit Fatos Nano kanë qenë mjaft të rralla.

Një prej tyre ka qenë në inaugurimin e hotel “Plaza”, ku ai u shfaq së bashku me bashkëshorten e tij Xhoana. Në fotot e publikuara shohim se Xhoana ka shtuar ndjeshëm në peshë, por duke ruajtur ëmbëlsinë e portretit të saj.

Cifti Nano jeton në Vjenë dhe vijnë rrallë në Shqipëri.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.