Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

George W Bush votoi per Hillari Klinton

presidentet-bushIsh-presidenti republikan i Shteteve të Bashkuara, George W. Bush, raportohet t`ia ketë dhënë votën demokrates Hillary Clinton për presidente të ardhshme të Amerikës.

 

“Kam informacione se George W. Bush dhe Laura Bush (bashkëshortja e tij, v.j.) kanë votuar për Hillary Clintonin sot”, ka thënë Rush Limbaugh, gazetar i njohur konservator në SHBA.

Që kur Jeb Bush, vëllai i George W. Bushit dhe i biri i ish-presidentit George H.W. Bush, u tërhoq nga gara republikane për president në shkurt, familja Bush ka qëndruar kryesisht larg vëmendjes politike.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet