Super-seksi, Miss BumBum do të jetë maskota e Rusi 2018

0

bum-bumFederata Ruse e Futbollit ka hedhur shikimin nga Brazili. Rusia i ka bërë një ftesë Miss Bum Bum për të promovur maskotën e Botërorit 2018.

Braziliania seksi Suzy Cortez do të udhëtojë drejt Rusisë për të dhuruar disa poza provokuese.“Zabivaka” quhet maskota ujk e evenimentit botëror dhe

Kliko per me shume info

Suzy Cortez perveç faktit që u shpall nje nga femrat me te pasmet me te mira, ajo u be e njohur per ngacmimet ndaj futbollistit Leo Messi, duke veshur vazhdimisht fanellen e tij

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.