“Lolita” i bën presion Ajola Xoxës? Ja statusi që flet për përgjime intime…

0

ajola-xoxeeNë disa portale “online” qarkullojnë zëra se drejtuesit e faqes tashmë të famshme “Lolita.” në Facebook, disponojnë përgjime intime të bashkëshortes së Erjon Veliajt, Ajola Xoxa.

Disa raportojnë se pritet që faqja “Lolita.” t’i publikojnë, por të tjerë mendojnë se janë vetëm presione. Por çfarë ka shkruar “Lolita.” që ka nxitur këto thashetheme?

Kliko per me shume info

Ja statusi i çuditshëm nga “Lolita.”:

“Kështu është kur nuk fshin pluhurat lartë dhe poshtë tavolinës moj Ajola. Të hyn mola në zyrë dhe te grin fustanin e gjyshes.. të përgjon edhe bisedat intime.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.