Burri vret gruan dhe i ndan trupin në tetë pjesë, arsyeja do iu shokojë!

0

crimeeNjë ekspert kompjuterësh vrau bashkëshorten e tij dhe u ndau trupin e saj në pjesë sepse nuk e lejoi që të shkonte për pushime “seksuale” në Tajlandë. Horst Koenig, 53 vjeç, ka pranuar para një gjykate në Gjermani se vrau gruan e tij 10 vite më të re, Grace.

Ai nuk u mjaftua me kaq, por boshatisi llogarinë e saj bankare për të shijuar pushimet në Tajlandë. Para gjykatës në Bavari, ai rrëfeu se si e kishte planifikuar vrasjen dhe e përshkruajti me detaje atë që kishte në plan të bënte më pas. Grace, nga Filipinet, dhe ajo kishte pasur një martesë të mbushur me tradhti nga gjermani.

Kliko per me shume info

Burri duke e ditur se do ta kishte një pengesë për pushimet në Tajlandë mendoi që ta hiqte qafe. Në nëntor të vitit 2015, ai kishte instaluar një kompjuter në shtëpi ku nisi të kërkonte se si të vriste një person me një goditje të vetme në kokë. Më pas gjithashtu, më pas ai kishte kërkuar edhe si të shmangte dekompozimin.

Ai bleu një çekiç dhe izolant. Dy ditë më pas, ndërsa ajo flinte, e lidhi për fyti dhe i vuri një qese plastike në kokë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.