Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Habit Robert Aliaj, shfaqet si femër në “Dance With Me”

robert-aliaj2016Robert Aliaj edhe këtë të hënë i ka habitur të gjithë në spektaklin “Dance with me”.

Pas kritikave të marra nga publiku, të cilët kanë kërkuar largimin e tij nga juria e emisionit, ka dalë në skenë i maskuar si femër shkruan LajmiFundit.al.

Aliaj ka qëndruar në vendin e tij gjatë gjithë kohës dhe ka preferuar t’a thërrasin Roberta.

Aliaj edhe në puntatën e kaluar u shfaq me një maskë në fytyre, të cilën e mbajti për disa minuta, për shkak të kritikave në internet për bluzën me shqiponjë që i dhuroi Ndokës./LajmiFundit.al/

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet