Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Granit Xhaka mesazh prekës për Taulantin: Sa më mungon vëlla!

vellezrit-xhakaFutbollisti i Arsenalit, Granit Xhaka i ka dedikuar një mesazh prekës vëllait të tij, Taulantit.

Graniti luan tek ekipi anglez, ndërsa Taulanti luan tek Bazeli, e pikërisht kjo distancë ka bërë që vëllezërit shqiptarë t’i mungojnë njëri-tjetrit shkruan LajmiFundit.al.

“Nuk e ke idenë sa më mungon vëlla. Kaq larg në realitet, kaq afër zemrës. ❤️
Disa duhet të presin gjithë jetën për të takuar lojtarin e tyre të preferuar. I imi është vëllai im”-shrkuan Xhaka përbri një fotoje të vjetër të bërë me Taulantin./LajmFundit.al/

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet