Atentat ndaj kryeministrit serb? Ja cfarë shkruajnë mediat në Serbi

Kliko per me shume info

arme-vucicMediat serbe kanë konfirmuar lajmin se një sasi e madhe armësh është gjetur në afërsi të shtëpisë së familjes së Vucic në Beograd.

Si pasojë, policia serbe ka evakuuar kryeministrin Vucic dhe familjen e tij në një vend të sigurtë shkruan LajmiFundit.al.

Kliko per me shume info

Portali “Inserbia” shkruan se në afërsi të shtëpisë së kryeministrit serb është gjetur një sasi armësh, përfshirë, një raketë anti-tank, pushkë, snajper, municone dhe granata dore.

Policia Serbe njofton se akoma nuk na ndonjë të arrestuar në lidhje me këtë ngjarje.

Artikulli u përshtat nga LajmiFundit.al.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here