Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Deputetja e LSI-së urim prekës për vëllanë e saj: I vogli dhe i vetmi vëlla i imi….

silvana-cakaDeputetja e LSI-së Silva Caka ka postuar në profilin e saj në Facebook një urim prekës për vëllanë e saj, i cili duket se këto ditë kurorëzon dashurinë e tij me një vajzë. Silva ka postuar edhe fotografinë e tyre.

Statusi:
“Mirëmëngjes të dashur miq! Kjo faqe është krijuar vetëm për të pasqyruar aktivitetin tim politik dhe të forcës politike ku unë bëj pjesë, por sot do e thyej përsëri këtë rregull, duke bërë një urim të veçantë për dy njerëz të veçantë: i vogli dhe i vetmi vëlla i imi dhe i motrës sime, i ka kërkuar dorën kësaj bukuroshes dhe ajo u duk se pranoi

vellai-silva-caka-lsiNe të dyja ju urojmë nga zemra jetë të lumtur dhe dashuri përgjithmonë! Gjysma e jetëve tona është tashmë në duart e saj, prandaj ajo meriton gjithë respektin dhe dashurinë tonë! Qofsh i lumtur zemra jonë dhe e paçi jetën te bardhë!! Zoti ju dhëntë nga më të mirat e tij!|”

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet