Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Tri makina përplasen në “Golem – Kavajë”, dy të plagosur

aksidentiiDy persona janë plagosur, si pasojë e një aksidenti të ndodhur mbrëmjen e së dielës. Ngjarja mësohet se ka ndodhur në aksin rrugor Golem-Kavajë.

Në aksident janë përfshirë tri makina, ndërsa ende nuk bëhen të ditura shkaqet. Njëra nga makinat e përfshira në aksident mban targën TR 9718 N.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.