Theu rekord me emisionin me Bleonën, ja si reagon Ermal Mamaqi

Kliko per me shume info

audienceeErmal Mamaqi vazhdon të mbajë të “mbërthyer” të gjithë njerëzit pas ekranit. “Xing me Ermalin”, emisioni i cili të shtunën kishte puntatën e dytë në Televizionin Klan, ishte më i ndjekuri.

Sipas të dhënave të Telemetrics rezulton se, Tv Klan ka arritur kulmin e shikueshmërisë, në orën 22:06, me 72.2%, thekson nje artikull i Tv Klan.

Kliko per me shume info

Mbrëmjen e djeshme e ftuar në emision ishte Bleona Qereti, e cila një bisedë shumë të lirshme dhe karizmatike, i është përgjigjur pyetjeve të Ermal Mamaqit, por edhe të komentuesve të shumtë të rrjeteve sociale.

Edhe vete Ermali i ka transmetuar ne rrjetet sociale keto lajme, por ka reaguar duke thene: Jam Magjistar. Isha unë apo gjoksi Bleonës? U thye përsëri rekordi. Ama çjeni dhe ju… Vdisni oër Bleonën./lajmifundit.al

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here