Home 2016 October

Monthly Archives: October 2016

Kaos në rrugë, Halloween-i del jashtë kontrollit në Newcastle

Në Newcastle, Angli, dhjetera te rinj janë shtrirë të dehur në rrugë e trotuare teksa festimet e Halloëeen kanë dalë jashtë kontrollit. Policia e Northumberland...

Berisha nxjerr fotot: Ja si fluturojnë avionët e drogës mbi Kanabistan!

Narkoflota ne Kanabistan! - Keshtu shkruan ish-kryeministri Sali Berisha ne nje postim ne faqen e tij zyrtare ku denoncon sipas tij pranine e avioneve...

Ish e dashura refuzon Shpat Kasapin dhe e shan keq…

Lidhja midis Qendresa Dulaj dhe Shpat Kasapit ka përfunduar, por së fundmi kanë dalë disa mesazhe që tregojnë se marrëdhënia mes tyre nuk është...

Adriano Galliani paralajmëron largimin nga Milani

Adriano Galliani nuk pranon që t’i ulet posti në krye të klubit italian. I ka shërbyer Milanit për 30 vite, por Galliani pritet që të...

Shtatzania, Sara Hoxha tregon sa i është rritur barku

Sara Hoxha dhe Ledion Liço janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Sara Hoxha ka publikuar një foto në llogarinë e saj të...

Kosova paralajmëron qytetarët: Mos udhëtoni për në Serbi

Ministria e Punëve të Jashtme e Kosovës ka reaguar pas arrestimit të një shtetasi tjetër të Kosovës, Hilmi Kelmendi nën të ashtuquajtura akuza për...

VIDEO/ “Të q**sha robt”, Polici sqaron se nuk e kishte me qytetarin

Një qytetar në Tiranë ankohet për një gjobë që ka pasi ka ndaluar për rreth 2 minuta në rrugë ku ndalohet vendqëndrimi. Pavarësisht pretendimit se...

Rama provokon Greqinë: Akropolin e keni falë guximit të një shqiptari

Kryeministri, Edi Rama ka postuar në Facebook një hartë të Athinës së shekullit të 16-të. Ai thekson se Akropoli është ende në këmbë falë...

Ja cilët janë qytetet shqiptare më të rrezikuara nga tërmetet

Javët e fundit ka patur një aktivitet të shtuar të lëkundjeve sizmike në vendin tonë duke bërë që shumë qytetarë të frikësohen dhe të...

Habit Robert Aliaj, shfaqet si femër në “Dance With Me”

Robert Aliaj edhe këtë të hënë i ka habitur të gjithë në spektaklin “Dance with me". Pas kritikave të marra nga publiku, të cilët kanë...

LAJMET E FUNDIT