Berisha: Tri vende kanë aeroporte droge, Shqipëria, Venezuela e Kolumbia

Kliko per me shume info

berisha166“Tri vende në botë kanë aeroporte droge, Shqipëria, Venezuela dhe Kolumbia.

Dhe nuk është vetëm ai që keni parë, prisni se ka edhe të tjera, ky u inagurua së fundi”.

Kliko per me shume info

Kështu është shprehur ish kryeministri Sali Berisha në bashkëbiseidm me gazetarët.

Ai akuzoi Avokaturën e shtetit dhe Bashkinë Durrës se nuk shkuan në gjyqin e pronësisë së tokës ku do investonte biznesmeni Faadi Mitri.

Berisha tha se biznesmeni është rrahur nga ekspertë torture pasi ka pasur dhjetëra plagë por asnjë vdekjeprurëse.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here