Albano Bogdo ‘tall’ keq vajzat shqiptare, shikoni çfarë thotë!

Kliko per me shume info

albano-bogdoAi është një nga aktorët e humorit, i cili është aktiv në rrjetet sociale edhe me statuset ironike që shkruan herë pas here.

Albao Bogdo kësaj here ka zgjedhur të ironizojë vajzat për të cilat leku ka rëndësi më shumë se dashuria e mosha.

Kliko per me shume info

“I komentova një shoqeje që
kishte dalë në foto me babain e saj- bukur bukur. Baballarët janë krenaria jonë.
Ma fshiu komentin me sekonda dhe më shkruajti sms..ore i poshtër, është i
dashuri”

Ky është një fenomen që ndodh rëndom, jo vetëm në Shqipëri. Nuk e dimë nëse aktori i ka histori personale këto që shkruan apo thjesht ironizon fenomenet e pakëndshme në përgjithësi.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here