Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Enca ‘’sulmohet’’ sërish, ja arsyeja

UntitledE sulmuar mbi përdorimin e photoshop-it në fotot e saj, duket se fansat nuk kanë të ndaluar. Këtë herë ata akuzojnë këngëtaren se buzët nuk i ka natyrale, duke thënë se ka intervenime estetike në buzët e saj.
Faqja e famshme në intagram Vipat e Bllokut kanë postuar një fotografi kur këngëtarja ishte fëmijë, ku përngjitur shkruhet se buzët e saj janë tepër të holla saqë nuk dallohet se është ajo.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet