Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksidenti fatal në Rusi, humb jetën njëri nga shoferët e Putin (Foto)

UntitledPërfshihet në një aksident rrugor një nga automjetet e eksortës së Presidentit rus Vladimir Putin, duke i shkaktuar vdekjen shoferit të preferuar të kreut të Kremlinit. Mësohet se ngjarja e ndodhur ka ndodhur në një nga rrugët e Moskës. Një automjet tip BMË u përplas me një Mercedes.

Mësohet nga mediat ruse se mjeti po drejtohej nga shoferi i preferuar i Plutinit dhe se ai kishte ndërruar jetën menjëherë.

Raportohet se Presidenti nuk ka qenë në automjet në atë kohë. Ndërsa drejtuesi i mjetit tjetër u dërgua në spital në gjendje kritike për jetën.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet