Home 2016 September

Monthly Archives: September 2016

Itali, tragjedi në familjen shqiptare, burri digjet me benzinë, gruaja hidhet nga ballkoni

Një emigrant shqiptar është vetëdjegur me benzinë pas një sherri që pati me bashkëshorten me të cilën është në proces divorci.Ngjarja ndodhi në banesën...

Sarandë, një vajzë mbetet e plagosur nga i dashuri

Një vazjë është dërguar me urgjencë në spital pasi është plagosur me thikë.Report Tv raporton se dyshimet paraprake janë që vajza të jetë plagosur...

KiE refuzon tre kandidaturat e Shqipërisë për gjykatën e Strasburgut

KIE ka refuzuar tre kandidaturat e Shqipërisë për në Gjykatën e Strasburgut. Kandidaturat nuk kanë arritur të kalojnë për votim.Ina Rama, Sokol Berberi, Gent...

Letra për Blushin, “Lolita” thumbon ashpër Elisa Spiropalin

Faqja e njohur ne Facebook, Lolita ka publikuar nje status reagues ne lidhje me pergjigjen qe Elisa Spiropali publikoi ne lidhje me letren publike...

Spiropali i përgjigjet letrës tronditëse të Blushit: Po plas nga marazi se nuk riciklohet...

Letra e Blushit: “Lamtumirë PS”! Vendimi “bombë” i Blushit: Çmendinë e pakthyeshme …!QESE EKOLOGJIKE BLUSHIT PER PAZARLetër e hapur e kotë për një shkrimtar...

Ish-spikerja e famshme e RTSH-së rikthehet në Tiranë

Ish-spikerja shume e njohur e RTSH-së në vitin 1997, Vjollca Vokshi ka ardhur në Tiranë për një vizitë.Figura e njohur si mbështetëse e Partisë...

Miranda Kerr, e mrekullueshme dhe super-seksi për Wonderbra

Miranda Kerr e tregon këtë sërish për fushatën e re të “Wonderbra”.Ajo tregon trupin e saj të modeles në të brendshme, teksa pozon para...

Ministria e Mjedisit mundëson dërgimin e 2 arinjve në Gjermani

Ministria e Mjedisit në bashkëpunim me Shoqatën Animal Rescue Albania (ARA) kanë bërë të mundur dërgimin e 2 arinjve në Gjermani të cilët u...

Detaje nga hetimet për trafik organesh nga shtetasi rus në Tiranë

Drejtësia shqiptare ka filluar një hetim për trafik organesh. Nën hetim është një shtetas rus, i cili bashkë me disa shqiptarë, kanë hapur me...

AllWeb Albania mirëpret Vladimir Vulic dhe Sokol Vladin

Folësit e rradhës në Konferencën e Parë të Marketingut Dixhital në Tiranë janë:Sokol Vladi Aktualisht në detyrën e Drejtorit Exekutiv të Microsoft në Shqipëri. Me...

LAJMET E FUNDIT