Nicole Scherzinger çmendet, ja veprimet e saj në dush (Foto)

Kliko per me shume info

nicole-634x356Bikini, forma perfekte, dhe pushime të paharrueshme. Bëhet fjalë për këngëtaren Nicole Scherzinger, e cila duket se po i shijon më së miri pushimet në mbarë Europën. Ndalesa e fundit, ku dhe ka tërhequr vëmëndjen e mediave, pas postimit të videos së saj në rrjetet sociaale, është Kroacia, e akomoduar në një jaht luksoz.
Ajo ka postuar një videot në orët e vona të darkës ku kërcen ndërkohë që lahet në dushin e jashtëm të jahtit e veshur me bikini.
Kaq seksi dhe të shkëlqyeshme Nicole-n nuk e keni parë kurrë.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here