Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Mesazhi prekës i “Stresit” pas varrimit të shokut të tij Jetnis Dollapi

stresi-jetnis-dollapiStresi ka ndare edhe nje mesazh tjeter me fansat dhe me publikun ne lidhje me vdekjen e mikut te tij te ngushte Jetnis Dollapi.
Ja cfare shkruan Stresi disa ore pas varrimit te Jetnis Dollapit:

Fatkeqesite tregojne kush ishin e kush jan shok te vertet.

Mos ec pas meje, une s’udheheq dot. Mos ec para meje, se mbase s’te ndjek.

Ec prane meje lok me thoshte e mos ta nin o skeme fjalet e fundit qe kam nda me ty para 3 vitesh e qe ate dite e deri sot qe u fute ne dhe ste pashe mo.
I perjetshem qofte kujtimi jot shoku jone dot kujtoj sa ta kem jeten. Me rrespekt Shoku Jot i Ngushte Arkimed Lushaj!

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet