Reagimi emocionues i Rita Orës për Majlinda Kelmendin

Kliko per me shume info

rita-ora-xKengetarja Rita Ora ndjeher krenare dhe e emocionuar me Medaljen e Artë për Kosovën te fituar nga majlinda Kelmendi.

Rita Ora ka postuar një fotografi të medalistes Majlinda Kelmendi, ndërsa është shprehur se sa krenare ndihet që është shqiptare, e veçanërisht kosovare.

Kliko per me shume info

Rita ka shkruar ne faqen e saj ne Instagram:

“Ne kurrë nuk e kemi pasur mundësinë të shprehim talentin tonë, e tani që jemi të pavarur mundemi!

Gjithçka që kam bërë, kam qenë krenare që kam qenë shqiptare, jam shumë e lumtur që po shoh këtë.

Kjo më bën të qaj, nuk mund të jem më krenare se kaq që jam kosovare! Vazhdo Majlinda Kelmendi, ne po bëjmë tifo për ty vajzë”.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here