Mavraj ‘’surprizon’’ Kelmendin

Kliko per me shume info

ssssPas arritjes madhështore të Majlinda Kelmendit, nuk mund të mos merrte urim nga Mërgim Mavraj. Tepër i emocionuar nga ajo medalje, ai i dedikon 25- vjecares një mesazh në facebook. 

“Lum Lum Shqiptaria
Nëse do isha në Kosovë, do isha i pari që do merrja makinën, flamurin, burinë dhe me vrap në Aeroport për të pritur kampionen Majlinda Këlmendi.
Ti je arsyeja që kombi shqiptar sot duhet të festojë…
Ti je arsyeja që sot duhet të mbushen sheshet me njerëz duket gëzuar këtë arritje…
Ti je ajo që more vemendjen e vërtetë të botës…”- poston Mavraj.

Kliko per me shume info
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here