Tronditet sërish vendi, aksidentohet autobusi i linjës Burrel-Tiranë

aksident-policiNjë tjetër aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në zonën e Matit.

Autobusi i linjës Burrel-Tiranë është aksidentuar dhe si pasojë shumë persona kanë mbetur të plagosur.

Kliko per me shume info

Mësohet se të paktën shtatë persona të plagosur kanë mbërritur në spitalin e Burrelit.

Drejt vendit të ngjarjes janë nisur ambulanca, zjarrfikëset dhe policia.

loading...