Cfarë ndryshimi! Ja si dukeshin Elvana Gjata e Tuna Sejdiu në fillimet e karrierës

0

elvana-gjata-altuna-sejdiuParaqitja e këngëtareve shqiptare Tuna Sejdiu dhe Elvana Gjata, duket se ka ndyshuar jashtëzakonisht shumë nga ditët e para të fillimit të karrierës.

Në foton e bërë disa vite më parë të dyja këngëtaret kanë vendosur më pak grim dhe më të vogla në moshë rrezatojnë freskinë e adoleshencës.

Kliko per me shume info

Edhe pse sot shkëlqejnë në çdo paraqitje, kur ishin më të bukura këngëtaret simpatike?

elvana-gjata tunasejdiu144

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.