Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Zhvishet Ilda Bejleri, pozon në të brendshme

ilda-bejleri16Zhvishet Ilda Bejleri. Ajo ka nxjerre ne pah format e saj si anjehere tjeter me pare ne keto dite te nxehta.

Gazetarja sportive ka pozuar në një foto me të brendshme të cilën e ka publikuar më pas në faqen e saj.

Bukuroshja e Super Sport është bërë e njohur për fotot dhe për paraqitjen e saj fizike në emisione të ndryshme spo spote publicitare që lidhen me sportin./lajmifundit.al

Even the darkest night will end, and the sun will rise …

A photo posted by DIGITALB & SUPERSPORT (@ildabejleri) on

Leave A Reply

Your email address will not be published.