Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Bëri “bujë” në Francë, tifozja shqiptare fejohet me një futbollist (Foto)

irid-oxaTifozja seksi Irid Oxa e cila gjatë Kampionatit Europian ‘pushtoi’ faqet e para të medieve ndërkombëtare tashmë është fejuar me një futbollist.

Balerina shqiptare që jeton në Itali është fejuar me futbollistin e ganez të Torinos, Afriye Acquah.

Lajmi është zyrtarizuar ditën e sotme nga çifti i cili është përcjellë me interes edhe nga medat ndërkombëtare dhe veçanërisht nga ‘Sky Sport’.

irid-oxa-fejohet

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet