Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Dëmtimi horror i Demba Ba, trajneri: Mund ti mbyllte karrierën

demba-baDëmtimi i frikshëm i Demba Ba në minutat e fundit të derbit ndërmjet Shenhua e Shanghai SIPG po bën xhiron e botës. Pamjet e para ishin të tmerrshme, tashmë për ishin sulmuesin e Chelsea-it parashikohet një periudhë e gjatë rehabilitimi:
“Një dëmtim i frikshëm që mund ti mbyllte edhe karrierën. Do të preferoja të humbisja derbin se sa të shihja një skenë të tillë. Demaba është një njeri i mirë, nuk e meritonte një dëmtim të tillë. Tani për fat të keq duhet të qëndrojë 7-8 muaj larg fushave të blerta, u shpreh në përfundim të ndeshjes Gregorio Manzano, trajneri i Shanghai Shenhua.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet