Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

8-vjeçari aksidentohet rëndë nga një makinë në Kavajë

policia2015Një makinë tip “Benz”, me drejtues një 54-vjeçar ka aksidentuar një fëmijë 8-vjeçar në Kavajë.Si pasojë e përplasjes i mituri gjendet në spitalin e Durrësit në gjendje të rëndë

Policia bënë të ditur se,” rreth orës 18:15, në rrugën e fshatit Greth i Mesëm, drejtuesi i mjetit tip “Mercedes Benz”, shtetasi me inicialet I. L., 54 vjeç, ka aksidentuar të mitur 8 vjeç, i cili është dërguar në spitalin e Durrësit pasi ndodhet në gjendje te rëndë”.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur menjëherë grupi hetimor dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet