Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

A keni parë sportiste më seksi se kjo?!

1468599316Chelsea-PezzolaChelsea Pezzola, 23 vjeçarja nga Florida është golfiste profesioniste dhe është shndërruar shumë shpejt në një hit në rrjetet sociale falë performancës në sport, por më tepër falë fotove të saj provokuese.

Së fundi fiziku i saj ka tërhequr vëmendjen e revistës së Play Boy. Aktualisht ajo është duke garuar në “Suncoast Ladies Tour” në GOLF dhe shpreson të marrë pjesë në ligën profesioniste të grave në GOLF (LGPA).

Chelsea,e cila punon edhe si modele, ka filluar të lërë gjumë edhe në Instagram ku ka mbledhur brenda një kohe të shkurtër 14 mijë ndjekës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet