Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

VIDEO/ Ja si reagoi Erdogani kur u njoftua për grushtin e shtetit në Turqi


Mediat italiane raportojnë se ky është momenti dramatik kur presidentit të Turqisë, Rexhep Taip Erdogan, i komunikohet nga truproja e tij se po tentohet një grusht shteti.

Ai ndërpret menjëherë konferencën dhe largohet me shpejtësi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet