Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Arrestohet 40-vjecari në Durrës, drejtonte makinën në gjendje të dehur, ja emri

polici durresSpecialistët e Sektorit të Policisë Rrugore në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës kanë arrestuar në flagrancë shtetasin Iljaz Marqeshi 40 vjeç,  banues në Durrës.

Ai është kapur nga efektivët e policisë në lagjen Nr.4 Durrës ,duke drejtuar mjetin tip” Benz” me targa AA 675 GJ, në gjëndje të dehur.

Materialet I kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme për veprën penale: Drejtimi I automjeteve në mënyrë të parregullt" parashikuar në nenin 291 të Kodit Penal./LajmiFundit.al/

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.