Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ndodh në Prishtinë, vajza kap në grushte të atin!

dhune-gruajaËshtë arrestuar e dyshuara femër e komunitetit ashkali pasi qe e njëjta ka sulmuar fizikisht prindin e saj.

Në një njoftim të Policisë, thuhet se ngjarja ka ndodhur dje në Prishtinë, ndërkohë viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër te prokurorit, e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet