Ndodh në Prishtinë, vajza kap në grushte të atin!

Kosovë&Rajon

dhune-gruajaËshtë arrestuar e dyshuara femër e komunitetit ashkali pasi qe e njëjta ka sulmuar fizikisht prindin e saj.

Në një njoftim të Policisë, thuhet se ngjarja ka ndodhur dje në Prishtinë, ndërkohë viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër te prokurorit, e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt.

ME TE LEXUARAT