Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Çiklisti përplaset me makinën, ja si e pëson!


Në këtë video do të shihni momentin kur një çiklist është përplasur me një makinë që kishte ndaluar. Videoja është filmuar në Warwick të Britanisë së Madhe.

Në momentin që çiklisti u përplas me makinën dhe u rrëzua keq, kishte qenë duke lexuar një hartë, e si pasojë ai nuk e ka parë automjetin para tij.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.