Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Afërdita Dreshaj dhe i dashuri çek, pushime luksoze në ishull, ja fotot

aferdita-dreshaj-dashuriAfërdita Dreshaj dhe i dashuri i saj çek Jakub Kind, po kalojnë disa ditë pushimesh në ishullin e bukur grek.

Modelja dhe sportisti kanë zgjedhur Santorinin për t’u relaksuar e për të kaluar kohë së bashku. Ajo ka postuar disa foto në rrjetet sociale nga pushimet e tyre.
aferdita-dreshaj

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
1 Comment
  1. gresa says

    SHUM BUKUR NE AT ISHULL APO JO H

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet