Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Raiffeisen Bank” reagon për grabitjen në Rinas, por nuk tregon sa para janë vjedhur!

raiffeisenBanka e nivelit të dytë në Shqipëri, ka reaguar në profilin e saj në Facebook, duke shpjeguar se beson në punën e policisë dhe prokurorisë që do të zbardhin këtë ngjarje.

“Përsa i përket ngjarjes së Rinasit, organet kompetente, Policia dhe Prokuroria po hetojnë çështjen dhe ne kemi besim në aftesinë dhe profesionalizmin e tyre në ushtrimin e detyrës.

Raiffesien Bank në Shqipëri mbetet e angazhuar në shërbimin ndaj klienteve. Klientët tanë janë prioriteti ynë dhe ne synojmë të ofrojmë gjithmonë produktet dhe shërbimet më të mira në treg”, thuhet në reagimin e bankës.

Ndërkaq banka ka sqaruar edhe komisionet e reja që do të vendosen duke nisur nga muaji tetor.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet