Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Alban Skenderaj i surprizon të gjithë…!

albannnPas tri këngëve të tij, të cilat u kthyen në hite, suprizat e Alban Skënderaj nuk kanë fund!

Këngëtari ka befasuar të gjithë fansat e tij me një njoftim të bërë në Instagram.

Albani do të publikojë sot këngën e tij të re të titulluar “Ëngjëll”.

“Premierë – Sot në orën 16:00 publikohet “Ëngjëll” në kanalin tim zyrtar në Youtube” AlbanSkënderajMusic – shkruan ai.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet