Home 2016 July

Monthly Archives: July 2016

Qelia super-luksoze e bosit të drogës në burg

Policia në Paraguaj ka bastisur qelinë e burgut të një ish-bosi të drogës dhe zbuluan se ai jetonte në një dhomë luksoze. Qelia e...

E përplas makina teksa ecte me gomarin, vdes tragjikisht i moshuari

Një i moshuar ka gjetur vdekjen mbrëmjen e sotme në autostradën Levan-Tepelenë, pranë fshatit Fratat të Mallakastrës. Policia bëri me dije se 80-vjeçari me iniciale...

Shikoni këto makina policie, çmimi dhe shpejtësia do iu bëjë me zemër!

Forcat policore në Abu Dabi janë pajisur me makina shumë të shtrenjta, Lykan Hypersport. Me këto vetura që kushtojnë nga 3.4 milionë dollarë secila,...

E frikshme, ISIS kërcënon në gjuhën shqipe!

Megjithëse shumë faqe propagandistike në mbështetje të organizatës terroriste ISIS që flisnin në shqip janë mbyllur nga autoritetet e sigurisë në vend, një faqe...

“Pokemon Go” shënon viktimën e parë, ja bukuroshja që vdes!

Një vajzë 22 vjeçe nga Australia është bërë viktima e parë e lojës së përhapur masivisht “Pokemon Go”. Tanami Nayler, u përplas për vdekje nga...

Rita Ora publikon foto të nxehta nudo në Snapchat

Rita Ora njihet për stilin e saj vecanerisht tani që është bërë udhëheqëse e shout amerikan “American’s Next Top Model”. Ajo ka terhequr vemendje...

Nuk do ta besoni ku është futur Sonila Meço dhe … çfarë bën!

Gazetarja Sonila Meço ka kaluar një fundjavë ndryshe me familjen e saj, larg zhurmave të Tiranës dhe lajmeve. Ajo ndodhet në fshatin turistik Korçës, Dardhë,...

Shefqet Krasniqi reagon në lidhje me videon për vajzat që shkojnë në det

Imami i mirënjohur nga Kosova, Shefqet Krasniqi ka reaguar në lidhje me shkrimet e sotme që u plasuan në media, se vajzat që shkojnë...

Shoferi me “Alfa Romeo” përplas të moshuarin me gomar

Një automjet tip “Alfa Romeo” ka përplasur një të moshuar përbri fshatit Krahes, 16 km në veri të Tepelenës. Nga të dhënat paraprake mësohet se...

Denoncon policja: Në burgun 313 bëhet nami, korrupsion i gjallë!

Një punonjëse policie ka denoncuar drejtorin e Burgut 313 dhe njëkohësisht edhe shefin e policisë për korrupsion. Punonjësja denoncon për “Jeta Osh Qef” faktin...

LAJMET E FUNDIT