Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Aurela Hoxha zhvishet në Ibiza

ibizaaBukuroshja Aurela Hoxha ka realizuar nje set fotosh ne Ibiza.

Ajo eshte zhveshur dhe ka nxjerre ne pah format e saj me rroba plazhi.

Si gjithnje eleganca e Aureles eshte e dukshme.

Aurela Hoxha gjithnje e me shume njihet per fotot provokuese dhe ekperimentale qe publikon si dhe per udhetimet e vazhdueshme ne zona teper te kushtueshme./lajmifundit.al

A video posted by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.