Ja kush është Sofia e re e Arian Çanit

Kliko per me shume info

sofia-e-re-caniPas largimit të Rominës (Sofisë së parë), Arian Çani nuk po gjen qetësi. Brenda një kohe të shkurtër ai ka marrë dy vajza si asistente të tij në emisionin “Zonë e Lirë”.

Pas Andonia Dobit, e cila u largua në Itali pas një oferte për modeling, Çani e ka ndërruar përsëri Sofinë. Vajza që u shfaq mbrëmë në emisionin “Zonë e Lirë” si Sofia e re, quhet Albana dhe është balerinë në TvKlan.

Kliko per me shume info
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here